Forspoken

Forspoken předvádí různorodý svět Athie

11. 11. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

Square Enix se chystá 24. ledna 2023 uvést na trh své připravované akční RPG Forspoken pro PlayStation 5 a PC prostřednictvím služby Steam. Před vydáním vývojáři hru ukazují v různých podrobných videích a dnes nabízí možnost nahlédnout do světa Athie, plného tajemství a spousty věcí, které může Frey prozkoumat.

Video nabízí pohled na svět Athie v celé její kráse. Hráči si určitě všimnou, že je třeba objevovat různé zajímavosti a plnit výzvy, které poskytují mnoho ocenění. Kromě toho lze ve Forspoken prozkoumávat labyrinty plné nepřátel, pokladů a kořisti. Frey se také může zapojit do bojových výzev, obchodovat a setkat se s různorodým a zajímavým obyvatelstvem Athie. Svět nabízí spoustu volnosti a možností průzkumu, takže by snad nemusel brzy omrzet.

Zdroj: gametsu.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.