Gangs of Sherwood intro art

Gangs of Sherwood odloženy na poslední chvíli!

31. 10. 2023
 

Asi nikoho nepřekvapí další odklad. Nedávno to byl asi po stopadesáté Skull and Bones. Nyní je to překvapivě i titul Gangs of Sherwood od Nacon a Appeal Studios. Ti tuto kooperativní akční hru odložili vyloženě na poslední chvíli. Titul Gangs of Sherwood měl vyjít už 2. listopadu 2023, místo toho je nové datum 30. listopadu 2023. Není to tak nějaký šílený odklad, jedná se o pouhé čtyři týdny, přesto je to velmi překvapivé. Nicméně to alespoň značí, že se tvůrci rozhodli doladit všechny aspekty a nejspíš úplně i ty největší detaily. 

Gangs of Sherwood je kooperativní akční hra pro 1–4 hráče, jež bude překvapivě zasazena do světa Robina Hooda. Naštěstí se tvůrci rozhodli svůj svět šmrncnout i magií. Zlotřilý Šerif z Nottinghamu totiž získal Kámen mudrců, a tak jsou jeho vojska silnější než kdy jindy a Anglii hrozí to nejhorší období v historii. Překvapivě horší, než bylo za držení krále Richarda v zajetí u Leopolda Babenberského.

Každopádně vy se ve čtyřčlenném týmu ve složení Robin, Mariana, bratr Tuck a Malý John vydáváte chudým dávat a bohatým brát a zajistit, aby vše dobře dopadlo. Sherwoodský les se stane místem vaší základny a vy v něm budete zastavovat hromady nepřátel a ničit tyranovy plány. Jednoduché, jasné a doufejme, že v budoucnosti i funkční. Podívejte se na pár dní starý gameplay a nechte se unést kouzlem magického středověku a jedné z největších literárních legend, Robina Hooda.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.