Genshin Impact Enkanomiya přinese nové truhly

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Prozkoumávání světa je pravděpodobně jedním z hlavních taháků Genshin Impact. Každý region přináší něco k prozkoumání, takže je vždy vzrušující, když je do hry přidán nový region. Genshin Impact nabízí velký a rozmanitý svět, od vysokých hor Liyue a Inazuma až po pláně Mondstadt.
Hledání truhel v Genshin Impact je jednou z nejvíce vzrušujících věcí ve světě Teyvat. Otevření těchto truhel odměňuje hráče cennými předměty, jako jsou například Primogemy. V současné době existují pouze čtyři typy truhel: běžné (common), skvělé (exquisite), drahocenné (precious) a luxusní (luxurious).
Zdá se však, že miHoYo v nadcházejících aktualizacích představí ještě jeden typ. Podle několika úniků Genshin Impact budou hráči schopni najít nové „Junk truhly“. Těchto truhlic bude podle všeho nejméně osmdesát dva a každá z nich poskytne deset až patnáct tisíc Mory.
Úniky tvrdí, že tento typ truhly bude možné získat pouze v regionu Enkanomiya, který se teprve dostane na servery. Enkanomiya bude zřejmě vertikální mapa podobná Dragonspine, která má několik vrstev prozkoumatelného terénu. Nedávný únik mapy odhalil, že mezi body teleportu Enkanomiya není velká vzdálenost, což je obvykle případ vertikálních částí Teyvatu.
Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5. Verze Switch je ve vývoji.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn