Genshin Impact - Kamisato Ayato

Kdo další bude v nadcházejícím patchi pro Genshin Impact?

20. 2. 2022
Zdroj náhledu: Genshin Impact

Jak už je zvykem, vždy když vyjde jeden update pro Genshin Impact, ihned uniknou informace o tom nadcházejícím – a tentokrát toho je najednou fakt hodně.

Začneme od toho nejpodstatnějšího, a tím jsou postavy, jež bychom v patchi 2.6 měli dostat. Prvním je Kamisato Ayato, bratr Kamisato Ayaky a vůdce komise Yashiro. Mělo by se jednat o šestého uživatele vodního elementu a stejně jako jeho sestra by měl být šermířem. Jeho elemental skill by měl vytvořit klona podobného elemental skillu Shenhe a měl by přidávat rychlost útoků, zvyšovat jejich dosah a udělovat hydro poškození. Spekuluje se nad tím, že bude taky tauntit nepřátele stejně jako Ittův býk nebo panenka Amber. Ayatova ultina bude vytvářet oblast deště, která bude způsobovat hydro poškození, opět přidávat rychlost útoků a přemění poškození základních útoků na hydro. Teď nastává otázkou, jestli se bude přenášet hydro poškození ze základních útoků na jiné postavy, protože pokud ano, vznikají nám tady zajímavé kombinace a můžeme očekávat spojení sourozenců.

Druhou postavou, kterou můžeme očekávat, je překvapivě také hydro uživatel. Jedná se o Yelan, o které toho zatím moc nevíme. Zatím je jenom jasné, že bude používat luk, jaké bude podstaty a jak bude vypadat.

Další novinkou je dlouho připravovaná lokace, jež by měla být jakousi předehrou k očekávané lokaci Sumeru, která by měla být hlavní příběhovou oblastí pro patch 3.0. Jedná se o Chasm, který bude fungovat jako dodatečná oblast pro Liyue, stejně jako Dragonspine pro Mondstadt a Enkanomiya pro Inazumu. Měl by být spjatý s již už rozsáhlým story questem Zhongliho a geo draka Azhdahy.

Poslední novinkou jsou nové artefakty, které by se měly nacházet v dungeonech v právě zmiňovaném Chasmu. Prvním je artefaktový set pod názvem Vermillion Hereafter, jejž by mohla využít dobře Hu Tao. Druhý set (Echoes of an Offering) upoutal více pozornosti, protože by se mělo jednat o artefakty vytvořené na míru pro komunitou milovaného Xiaa, který jako jediná 5-star postava nemá artefaktový set vytvořený speciálně pro něj.


Článek pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.