Ghost Recon Breakpoint - náhled

Ghost Recon: Breakpoint obdržel nečekaný next-gen update

21. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Tento krok je od Ubisoftu velkým překvapením poté, co společnost v dubnu oznámila ukončení podpory pro Ghost Recon: Breakpoint.

Velmi překvapeni museli být v posledních dnech všichni majitelé střílečky Ghost Recon: Breakpoint, kteří tento titul vlastní na konzolích Playstation 5 a Xbox Series X/S. Ubisoft totiž zcela nečekaně vydal tzv. next-gen update, který optimalizuje výkon hry pro konzole nové generace. Nová aktualizace přichází i přes vyjádření o ukončení podpory, které společnost Ubisoft vydala v dubnu letošního roku.

Next-gen aktualizace pro Playstation 5 nabízí dva režimy, přičemž ten první umí nabídnout rozlišení 1080p při 60 fps a ten druhý upscaling 4K rozlišení s 30 snímky za vteřinu. Podobně je na tom i Xbox Series X. U Series S najdeme pouze rozlišení 1440p s 30 fps. Díky tomu může hra vypadat o něco lépe a tím být pro mnoho uživatelů zajímavější, než tomu bylo doposud.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.