GhostWire – Tokio

Ghostwire: Tokyo si zahrálo celkem již šest milionů hráčů

17. 9. 2023
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Úspěch se akční hře Ghostwire: Tokyo ani po roce a půl rozhodně nedá upřít, což dokazují další statistiky.Zatímco před třemi měsíci jsme v naší redakci psali o překonání mety pěti milionů hráčů, dnes se toto číslo rozroste o další milion. Ano, slyšíte správně. Tento titul si za celou dobu zahrálo již šest milionů hráčů.

Ghostwire: Tokyo bylo zpočátku dostupné pouze na PC a konzoli Playstation 5 jako roční exkluzivita. Po roce, konkrétně 12. dubna letošního roku, dorazila hra také na konzole Xbox Series X a S a rovněž byla k vyzkoušení v předplatném Xbox Game Pass. Velmi pravděpodobně tak za vzrůstající hráčskou základnou stojí rozšíření na platformu Xbox. Jen dodejme, že titul vyšel 25. března minulého roku, tudíž po roce a půl se těší dalšímu a dalšímu úspěchu.

Pokud byste chtěli si o hře přečíst něco více, můžete v naší recenzi.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.