GTA+ se chystá i pro PC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rockstar Games

Společnost Rockstar oznámila členský program GTA+ koncem minulého měsíce, jen několik dní předtím, než bylo předplatné zpřístupněno na PlayStation 5 a Xbox X/S. Model prémiového členství stojí 6 $ měsíčně a poskytuje uživatelům přístup ke členským slevám, vylepšením vozidel, exkluzivním odměnám, herním bonusům v podobě RP, úvěrů a měsíčnímu vkladu 500 000 $. Podle nových podrobností uvedených v oznámení nyní společnost Rockstar Games plánuje spustit GTA+ pro Grand Theft Auto Online na PC.

GTA+ nabízí také jedinečné mapy a možnost nákupu nemovitostí v oblasti Los Santos. Druhá možnost odemkne předchozí aktualizace hry, které hráči mohli přehlédnout. Mnoho pravidelných hráčů GTA Online rychle vyjádřilo svou frustraci z tohoto oznámení, bez ohledu na jeho výhody. Jedna skupina hráčů dokonce v den spuštění služby GTA Online bojkotovala, čímž dala najevo své opovržení nad existencí placeného předplatného pro hru, která už tak stojí peníze. Zdá se však, že Rockstar Games a vydavatel Take-Two Interactive nemají v úmyslu změnit přístup.

Inzerát na oficiální stránce Rockstar Games Careers, kterého si všiml server Tech4Gamers, naznačuje, že by se GTA+ nakonec mohlo přesunout na PC. V inzerátu se uvádí, že společnost hledá produktového manažera pro oblast předplatného GTA+. „Člověk, jehož studio najme jako vedoucího programu, bude pomáhat řídit implementaci funkcí do našich vlastních webových obchodů a do naší aplikace pro PC,“ jak je uvedeno v sekci, co děláme. Je tedy jasné, že kontroverzní model předplatného v GTA Online v dohledné době zůstane, jednoduše se nepoučí.

V popisu práce produktového manažera samozřejmě chybí podrobnosti, proto v tuto chvíli není známo, odkdy bude PC verze spuštěna a jaká bude její nabídka ve srovnání s konzolemi. Pokud se GTA+ někdy v budoucnu skutečně dočká rozšíření, bude zajímavé sledovat, jak na tuto zprávu zareagují hráči na PC.

Zdroj:

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn