gta v náhled

GTA+ se chystá i pro PC

25. 4. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Společnost Rockstar oznámila členský program GTA+ koncem minulého měsíce, jen několik dní předtím, než bylo předplatné zpřístupněno na PlayStation 5 a Xbox X/S. Model prémiového členství stojí 6 $ měsíčně a poskytuje uživatelům přístup ke členským slevám, vylepšením vozidel, exkluzivním odměnám, herním bonusům v podobě RP, úvěrů a měsíčnímu vkladu 500 000 $. Podle nových podrobností uvedených v oznámení nyní společnost Rockstar Games plánuje spustit GTA+ pro Grand Theft Auto Online na PC.

GTA+ nabízí také jedinečné mapy a možnost nákupu nemovitostí v oblasti Los Santos. Druhá možnost odemkne předchozí aktualizace hry, které hráči mohli přehlédnout. Mnoho pravidelných hráčů GTA Online rychle vyjádřilo svou frustraci z tohoto oznámení, bez ohledu na jeho výhody. Jedna skupina hráčů dokonce v den spuštění služby GTA Online bojkotovala, čímž dala najevo své opovržení nad existencí placeného předplatného pro hru, která už tak stojí peníze. Zdá se však, že Rockstar Games a vydavatel Take-Two Interactive nemají v úmyslu změnit přístup.

Inzerát na oficiální stránce Rockstar Games Careers, kterého si všiml server Tech4Gamers, naznačuje, že by se GTA+ nakonec mohlo přesunout na PC. V inzerátu se uvádí, že společnost hledá produktového manažera pro oblast předplatného GTA+. „Člověk, jehož studio najme jako vedoucího programu, bude pomáhat řídit implementaci funkcí do našich vlastních webových obchodů a do naší aplikace pro PC,“ jak je uvedeno v sekci, co děláme. Je tedy jasné, že kontroverzní model předplatného v GTA Online v dohledné době zůstane, jednoduše se nepoučí.

V popisu práce produktového manažera samozřejmě chybí podrobnosti, proto v tuto chvíli není známo, odkdy bude PC verze spuštěna a jaká bude její nabídka ve srovnání s konzolemi. Pokud se GTA+ někdy v budoucnu skutečně dočká rozšíření, bude zajímavé sledovat, jak na tuto zprávu zareagují hráči na PC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.