Ubisoft oficiálně představuje Project Q

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft
Koncem loňského roku unikla na veřejnost databáze GeForce Now společnosti Nvidia, pomocí níž byla odhalena řada neoznámených her. Jednou z položek na tomto seznamu byla nová připravovaná hra od Ubisoftu s názvem „Project Q“. V poslední době však na veřejnost uniká stále více informací o tomto novém projektu, což přimělo samotnou společnost jednat a nový titul představit.

Reportáž časopisu Exputer obsahovala videozáznam projektu Q v akci. Přestože záběry z hraní zahrnovaly střelné zbraně, nepřipomínaly přesně střílečku. V ukázce si hráči mohli vybrat z řady předmětů s unikátními schopnostmi, jako jsou „Křídla Ikara“, která umožňují skákání a plachtění, nebo „Hůl Wukonga“, nabízející řadu bojových schopností, přičemž hráči mohli během krátkých, frenetických soubojů libovolně přepínat mezi útoky na dálku a komby na blízko.

Zřejmě v reakci na tento nejnovější únik informací Ubisoft hru oficiálně oznámil, zatím pod názvem Project Q, a otevřel registraci pro veřejnou hru v blíže nespecifikovaném pozdějším termínu. V oznámení Ubisoftu se také uvádí, že hra je stále v rané fázi vývoje.
V úniku je ještě spousta lákavých titulů, které ještě nebyly oficiálně oznámeny, například XCOM 3, Bioshock 2022 a PC porty Metal Gear Solid 2 a 3. Uvidíme, kolik z těchto projektů spatří světlo světa.

Zdroj: PCGamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn