Ubisoft –Projekt Q

Ubisoft oficiálně představuje Project Q

24. 4. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Koncem loňského roku unikla na veřejnost databáze GeForce Now společnosti Nvidia, pomocí níž byla odhalena řada neoznámených her. Jednou z položek na tomto seznamu byla nová připravovaná hra od Ubisoftu s názvem „Project Q“. V poslední době však na veřejnost uniká stále více informací o tomto novém projektu, což přimělo samotnou společnost jednat a nový titul představit.

Reportáž časopisu Exputer obsahovala videozáznam projektu Q v akci. Přestože záběry z hraní zahrnovaly střelné zbraně, nepřipomínaly přesně střílečku. V ukázce si hráči mohli vybrat z řady předmětů s unikátními schopnostmi, jako jsou „Křídla Ikara“, která umožňují skákání a plachtění, nebo „Hůl Wukonga“, nabízející řadu bojových schopností, přičemž hráči mohli během krátkých, frenetických soubojů libovolně přepínat mezi útoky na dálku a komby na blízko.

Zřejmě v reakci na tento nejnovější únik informací Ubisoft hru oficiálně oznámil, zatím pod názvem Project Q, a otevřel registraci pro veřejnou hru v blíže nespecifikovaném pozdějším termínu. V oznámení Ubisoftu se také uvádí, že hra je stále v rané fázi vývoje.V úniku je ještě spousta lákavých titulů, které ještě nebyly oficiálně oznámeny, například XCOM 3, Bioshock 2022 a PC porty Metal Gear Solid 2 a 3. Uvidíme, kolik z těchto projektů spatří světlo světa.

Zdroj: PCGamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.