Henry Cavill

Henry Cavill si přece jen nějakou tu scénu přepsal

16. 8. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Určitě všichni víte, jak je snadné rýpat do něčeho tak průměrného, jako je netflixácký Zaklínač. Osobně ještě stále skousávám třetí sérii, jež ukázala, že cestovat po Severních královstvích a mít extrémně hloupé průpovídky je vina amerických diváků a mladších generací, kteří nejsou schopni pochopit sofistikované dílo. Nicméně o neschopnosti tvůrců seriálu tento článek nebude, našel jsem jeden velmi krásný rozhovor, v němž je potvrzené, že právě odcházející Henry Cavill skutečně dokázal přelézt z bláta do louže, a to je už více než dva roky starý.

V druhé sérii byla totiž scéna, v níž umírá zaklínačova milovaná Klepna (asi 185.). Bylo to v onom vymyšleném souboji s příšerou jménem Černobog. Tvůrci v tento moment původně chtěli hodit vtípek o tom, jak Geralt každého koníka pojmenovává Klepna. Henry Cavill ale řekl jasné „ne!“, což už kdysi potvrdila sama showrunnerka seriálu Lauren Schmidt Hissrich. Jejími slovy: „Henry byl se svou větou nesmírně nespokojený. Až jsem mu nakonec řekla: ‚Víš co? Vymysli si něco vlastního. Já ti věřím, protože znáš knihu velmi dobře. Ani mi svou verzi neříkej.‘ A on přišel druhý den s krásným proslovem z Meče osudu…“Co to tedy dokazuje? Lauren Schmidt Hissrich ví stále o předloze velké kulové a Henry Cavill se skutečně pokusil seriál zachránit, až ho někteří tvůrci nazývali toxickým. Uvidíme, jestli čtvrtá série vůbec vznikne. Momentálně byla odložena na neurčito (kvůli stávce scenáristů), a vzhledem k tomu, jak to momentálně vypadá se sledovaností a odporem fanoušků, to vypadá, že se jí ani nemusíme dočkat. To už ale nebude problém Henryho Geralta Cavilla z Rivie, jenž po další lži o epickém konci odešel s Klepnou, Milvou a Marigoldem do neznáma. Tedy pravděpodobně do Xyn’trei, kde je falešná Ciri a elfové hledající Dol Blathanna, i když Filavandrel v Dol Blathanna byl a řezal tam v jedné z povídek Geralta. Ale kdo jsem, abych opět soudil kvalitu tohoto díla.https://www.youtube.com/watch?v=3Ae2yu9L5rs

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.