Tomb Raider náhled

Herní série Tomb Raider dostane seriálovou adaptaci

15. 5. 2024
Zdroj náhledu: IGDB.com

Již před rokem herním světem prolítly zvěsti o seriálové adaptaci na herní sérii Tomb Raider. Nicméně žádného oficiálního oznámení jsme se nedočkali, tedy až doposud. Ano, čtete správně, Amazon oficiálně oznámil, že se můžeme těšit na hranou seriálovou adaptaci této velmi oceňované herní série.

Na streamovací službě Amazon Prime Video vyšla 10. dubna 2024 první epizoda seriálu Fallout, která samozřejmě jak vám nejspíše již došlo, vychází z jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií všech dob. První série se stala velmi rychle naprostým hitem a jedná se o jeden z nejlépe hodnocených seriálů poslední doby. Kdo ví, možná proto se nyní Amazon rozhodl oznámit další seriál založený na herní adaptaci, přeci jen je jasně vidět, že fanouškovskou základnu tyto seriály mají, nutné ale je i dobré konečné zpracování.

Výkonnou producentkou seriálu Tomb Raider bude Phoebe-Waller Bridge, ta má na svém kontě coby producentka například seriál Utíkej, Potvora nebo první sezónu velmi populárního seriálu Na mušce. Není ale pouze producentkou, ona sama je také herečkou a v některých seriálech které producírovala i sama hrála. Znát ji můžete třeba z filmu Indian Jones a nástroj osudu z roku 2023.

Teď ale přichází na scénu ta nejdůležitější otázka, a to kdo ztvární naši milovanou Laru Croft? Bohužel na to odpověď zatím neznáme a nejspíše ještě nějakou dobu znát nebudeme. V minulosti si Laru Croft ve filmech zahrála proslulá Angelina Jolie a to v roce 2001 a 2003. V roce 2018 převzala pomyslnou štafetu herečka Alicia Vikander. Já osobně jsem velmi zvědavá, kdo se této role uchopí tentokrát.

Poslední důležitou informací, která tedy ale není žádným velkým překvapením je fakt, že seriál Tomb Raider bude exkluzivitou streamovací služby Amazon Prime Video.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.