Hidden Deep je horor inspirovaný Vetřelci

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Polovina podžánru Metroidvania už má spoustu narážek na franšízu Aliens a jemnou hororovou atmosféru. Nadcházející nezávislá hra Hidden Deep má za cíl jít ale ještě mnohem dál v děsivosti. Hidden Deep kombinuje objevování ve stylu Metroidvania se sandboxovou hratelností.
Hidden Deep je popisován jako 2D akční a průzkumný sci-fi thriller odehrávající se v těžařském a výzkumném zařízení více než míli pod oceánským dnem. Skupina výzkumníků zmizí při vyšetřování podivného jevu a na vás tak čeká hra za nový tým, abyste zjistili, co se stalo. Můžete převzít kontrolu nad členy svého týmu přímo za účelem průzkumu v tradičním stylu 2D plošinovky nebo jim dávat příkazy, abyste mohli plnit více cílů najednou.
K dispozici je příběhový režim založený na vyprávění s úrovněmi na míru a také režim výzev, kde můžete hrát v náhodných úrovních buď sami, nebo v kooperaci. Vývojář Cogwheel Software plánuje zpřístupnit tyto kooperativní funkce online v průběhu Early Access a zároveň chce rozšířit příběh a přidat funkce jako například editor úrovní.
Hidden Deep se spustí na Steamu 24. ledna. Předpokládá se, že Early Access bude trvat šest až osm měsíců.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn