Hidden Deep

Hidden Deep je horor inspirovaný Vetřelci

12. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Polovina podžánru Metroidvania už má spoustu narážek na franšízu Aliens a jemnou hororovou atmosféru. Nadcházející nezávislá hra Hidden Deep má za cíl jít ale ještě mnohem dál v děsivosti. Hidden Deep kombinuje objevování ve stylu Metroidvania se sandboxovou hratelností.

Hidden Deep je popisován jako 2D akční a průzkumný sci-fi thriller. Jež se odehrá v těžařském a výzkumném zařízení více než míli pod oceánským dnem. Skupina výzkumníků zmizí při vyšetřování podivného jevu. Na vás poté čeká hra za nový tým, abyste zjistili, co se stalo. Můžete převzít kontrolu nad členy svého týmu přímo za účelem průzkumu v tradičním stylu 2D plošinovky. Zároveň také jim dávat příkazy, abyste mohli plnit více cílů najednou.

K dispozici je příběhový režim založený na vyprávění s úrovněmi na míru a také režim výzev, kde můžete hrát v náhodných úrovních buď sami, nebo v kooperaci. Vývojář Cogwheel Software plánuje zpřístupnit tyto kooperativní funkce online v průběhu Early Access a zároveň chce rozšířit příběh a přidat funkce jako například editor úrovní.

Hidden Deep se spustí na Steamu 24. ledna. Předpokládá se, že Early Access bude trvat šest až osm měsíců.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.