Horizon Forbidden West - náhled novinky

Horizon Forbidden West v upoutávce láká na výzvy, které nás čekají

10. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Sony na nás v poslední době hrne stále nějaké záběry z Horizon Forbidden West, a to téměř každý týden, jelikož jejich nová exkluzivita je již za rohem. Minulý týden si pro nás PlayStation připravil rychlý přehled výzev, kterým budeme za Aloy čelit na její cestě, při níž nás čeká spousta nebezpečí a zábavy. Pro fanoušky postapokalyptické éry tu je tematické oblečení, v upoutávce můžeme najít také vylepšení brnění a zbraní, které budeme mít k dispozici v osadách. Sledování vzácných robotických strojů v nebezpečných zónách nás odmění při jejich likvidaci, totéž platí i v arénách nebo po osvobození táborů obsazených bandity, které jsou rozmístěné po mapě.

Jak můžete vidět v upoutávce, pro otestování našich získaných dovedností a nového vybavení tu bude tedy spousta možností. Samotné osady mají cvičnou oblast, ve které může Aloy vyzkoušet svůj arzenál. Dále můžete vstoupit do arény a postavit se smrtícím strojům nebo osvobozovat nepřátelské tábory. Přežijte a porazte nepřátele v časovém limitu pro získání medaile, kterou půjde použít k dalšímu vylepšení vašeho vybavení. To vše, a ještě spousta starověkých ruin k prozkoumání, zatímco budete sledovat tajemnou hrozbu, která ohrožuje veškerý život na západním pobřeží.

Horizon Forbidden West, exkluzivita pro PlayStation, vychází na PS5 a PS4 již 18. února, a pokud jste nestihli zhlédnout ostatní upoutávky, doporučujeme tak učinit.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.