Dva druhy dobrodružných adventur zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na novou nabídku her na platformě Epic Games Store. Po dobu následujících sedmi dní si můžeme zcela zdarma vyzvednout dvě dobrodružné adventury. Prvním titulem je nejnovější díl hororové adventury Amnesia, ve druhé hře se vydáme na dobrodružství v kooperaci.

Amnesia: Rebirth

V nejnovějším díle Amnesie se jakožto Tasi Tarianon probouzíte hluboko v alžírské poušti. Netušíte, co se stalo, a ani jak jste se na tomto místě ocitli. Jak už to tak u této dobrodružné hororové adventury od Frictional Games bývá, opět vás čeká silný a temný atmosférický zážitek plný hrůzy, v němž nedostanete možnost si ani na chvíli vydechnout. Amnesia: Rebirth bude na Epic Games Store k dispozici do 28. dubna 2022.

Amnesia: Rebirth bude na Epic Games Store k dispozici do 28. dubna 2022.

Riverbond

Pokud nejste zrovna fanoušci hororovek a raději byste prožili dobrodružství se svými kamarády, může vás oslovit druhý titul dnešní rozdávačky a tím je dobrodružná kooperační adventura Riverbond. Hra vás zavede do voxelového světa plného nepřátel. Čeká vás několik zajímavých misí v úžasném a barevném světě. Dobrodružství můžete navíc prožít až ve čtyřech lidech v kooperaci.

Riverbond bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 28. dubna 2022. Příští čtvrtek bude nabídka obměněna o hry Just Die Already a Paradigm.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn