Amnesia Rebirth - Epic Games

Dva druhy dobrodružných adventur zdarma na Epic Games Store

21. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na novou nabídku her na platformě Epic Games Store. Po dobu následujících sedmi dní si můžeme zcela zdarma vyzvednout dvě dobrodružné adventury. Prvním titulem je nejnovější díl hororové adventury Amnesia, ve druhé hře se vydáme na dobrodružství v kooperaci.

Amnesia: Rebirth

V nejnovějším díle Amnesie se jakožto Tasi Tarianon probouzíte hluboko v alžírské poušti. Netušíte, co se stalo, a ani jak jste se na tomto místě ocitli. Jak už to tak u této dobrodružné hororové adventury od Frictional Games bývá, opět vás čeká silný a temný atmosférický zážitek plný hrůzy, v němž nedostanete možnost si ani na chvíli vydechnout.

Amnesia: Rebirth bude na Epic Games Store k dispozici do 28. dubna 2022.

Riverbond

Pokud nejste zrovna fanoušci hororovek a raději byste prožili dobrodružství se svými kamarády, může vás oslovit druhý titul dnešní rozdávačky a tím je dobrodružná kooperační adventura Riverbond. Hra vás zavede do voxelového světa plného nepřátel. Čeká vás několik zajímavých misí v úžasném a barevném světě. Dobrodružství můžete navíc prožít až ve čtyřech lidech v kooperaci.

Riverbond bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 28. dubna 2022. Příští čtvrtek bude nabídka obměněna o hry Just Die Already a Paradigm.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.