Icarus náhled

Icarus navrátil život 64 000 herních postav

22. 12. 2021
Zdroj náhledu: RocketWerkz

3. prosince tohoto roku vyšel velice očekávaný survival titul s názvem Icarus. Ne vždy je smrt v této hře konec. Pokud umřete při plnění nějaké mise, nic se neděje. Buď vás hra automaticky někde oživí, nebo vám pomůže váš spoluhráč a vy můžete jít hledat svoje popadané itemy. Nicméně nenechte se zmást, permanentní smrt v této hře je také. Pokud plníte misi a vyprší vám váš čas na splnění určitého úkolu váš odvoz jednoduše odletí bez vás. Vaše postava je v tento moment ztracená navždy, stejně tak jako celý progres a naučené dovednosti.

Zdroj: RocketWerkz

Někteří hráči tedy nejspíše byli překvapení, jelikož permanentní smrt nečekali. Dále také Icarus bohužel vyšel s několika bugy, a tak dokonce někdy hráči ztratili svoji postavu na úkor nějaké chyby ve hře. Je však čas Vánoc a s nimi jsou také spojené vánoční zázraky. Jeden takový se právě stal. Vývojářské studio RocketWerkz oznámilo, že obnovilo 22 000 opuštěných a 42 000 mrtvých postav. Pokud jste tedy svou postavu ztratili nebo jste ve hře umřeli, jděte to zkontrolovat, zda nepatříte mezi šťastlivce.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.