Icarus náhled

Icarus navrátil život 64 000 herních postav

22. 12. 2021
Zdroj náhledu: RocketWerkz

3. prosince tohoto roku vyšel velice očekávaný survival titul s názvem Icarus. Ne vždy je smrt v této hře konec. Pokud umřete při plnění nějaké mise, nic se neděje. Buď vás hra automaticky někde oživí, nebo vám pomůže váš spoluhráč a vy můžete jít hledat svoje popadané itemy. Nicméně nenechte se zmást, permanentní smrt v této hře je také. Pokud plníte misi a vyprší vám váš čas na splnění určitého úkolu váš odvoz jednoduše odletí bez vás. Vaše postava je v tento moment ztracená navždy, stejně tak jako celý progres a naučené dovednosti.

Icarus

Zdroj: RocketWerkz 

Někteří hráči tedy nejspíše byli překvapení, jelikož permanentní smrt nečekali. Dále také Icarus bohužel vyšel s několika bugy, a tak dokonce někdy hráči ztratili svoji postavu na úkor nějaké chyby ve hře. Je však čas Vánoc a s nimi jsou také spojené vánoční zázraky. Jeden takový se právě stal. Vývojářské studio RocketWerkz oznámilo, že obnovilo 22 000 opuštěných a 42 000 mrtvých postav. Pokud jste tedy svou postavu ztratili nebo jste ve hře umřeli, jděte to zkontrolovat, zda nepatříte mezi šťastlivce.

Zdroj: pcgamer.com

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.