Balíček do Idle Champions of the Forgotten Realms na Epic Games Store zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games nabídne další hru zdarma. Tentokrát se můžeme těšit na Dungeon & Dragons strategický titul Idle Champions of the Forgotten Realms od vývojářského studia Codename Entertainment, v němž se vydáváte porážet hordy nepřátel. Nejedná se však o samotnou hru, kterou nám Epic Games Store rozdává, jelikož Idle Champions of the Forgotten Realms je free-to-play již od svého vydání.
To, co nám Epic Games nabízí tentokrát, je speciální balíček Epic Champion of Renown, který při spuštění hry od 29. dubna do 6. května získáte zcela zdarma. Balíček v sobě skrývá předměty o celkové hodnotě 100 eur, tedy cca 2100 Kč.
Co balíček Champion of Renown obsahuje? Spuštěním hry získáte celkem pět šampionů (Black Viper, Hew Maan, Nova V’Ger, Spurt, Krull) a šestnáct truhel pro každou postavu. To všechno doplní dva pobočníci, Baby Spurt a Iris the Beholder.

Speciální balíček do hry Idle Champions of the Forgotten Realms můžete na Epic Games získat od 29. dubna do 6. května 2021.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn