Idle Champions of the Forgotten Realms epic

Balíček do Idle Champions of the Forgotten Realms na Epic Games Store zdarma

29. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games nabídne další hru zdarma. Tentokrát se můžeme těšit na Dungeon & Dragons strategický titul Idle Champions of the Forgotten Realms od vývojářského studia Codename Entertainment, v němž se vydáváte porážet hordy nepřátel. Nejedná se však o samotnou hru, kterou nám Epic Games Store rozdává, jelikož Idle Champions of the Forgotten Realms je free-to-play již od svého vydání.

To, co nám Epic Games nabízí tentokrát, je speciální balíček Epic Champion of Renown, který při spuštění hry od 29. dubna do 6. května získáte zcela zdarma. Balíček v sobě skrývá předměty o celkové hodnotě 100 eur, tedy cca 2100 Kč. Co balíček Champion of Renown obsahuje? Spuštěním hry získáte celkem pět šampionů (Black Viper, Hew Maan, Nova V’Ger, Spurt, Krull) a šestnáct truhel pro každou postavu. To všechno doplní dva pobočníci, Baby Spurt a Iris the Beholder.

Speciální balíček do hry Idle Champions of the Forgotten Realms můžete na Epic Games získat od 29. dubna do 6. května 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.