Japonské studio Treasure se vrací!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Slavné japonské studio Treasure se vrací na scénu. Založeno bylo už v roce 1992 veterány z Konami, kteří nechtěli pracovat pouze na dalších a dalších sequelech. Treasure se soustředilo na originální hry a během devadesátých let a začátku nového tisíciletí vytvořilo pecky jako Gunstar Heroes, Radiant Silvergun, Bangai-O nebo Ikaguru.
Jenomže jak šel čas, šla kupředu i obtížnost a studio se začalo zaměřovat na zdroje u Nintenda. Poslední hra tak byla Gaist Crusher God v roce 2014 (nepočítáme Ikaguru pro Epic Games Store). Na twitteru se nyní kvůli blížícímu se třicetiletému výročí založení studia (bylo 19. 6. 2022) objevilo oznámení, že se pracuje na novém herním titulu.
Ve volném překladu tam stojí něco jako „Dne 19. června 2022 oslavila společnost Treasure Co., Ltd. své 30. výročí! Letos k 30. výročí usilovně pracujeme na tom, abychom oznámili „ten“ velmi žádaný titul. Těšíme se na vaši pokračující podporu směrem k Treasure.“

Hlavní informací tak stále po tomto období ticha zůstává, že Treasure pracuje na nějaké hře a s největší pravděpodobností bude také exkluzivní pro Nintendo. Údajně se ale také může jednat o pokračování nějaké už dávno zajeté střílečky jako Radiant Silvergun, ostatně dle prohlášení ono „ten“ tomu napovídá.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn