Final Fantasy VII Rebirth – jezte čokoládu Butterfinger

Jezte čokoládu Butterfinger a vyhrajte Final Fantasy VII Rebirth

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: vlastní

Jídlo a videohry jsou dvě věci nacházející se na prvních příčkách osobních seznamů věcí, kterých by se mnoho náruživých pařmenů zkrátka nikdy nevzdalo. Když se tyto dvě položky spojí dohromady, vznikají někdy lákavé spolupráce, jako když řetězec rychlého občerstvení KFC odměňoval skiny do hry Diablo IV v závislosti na tom, kolik smaženého kuřete jste snědli. Nová marketingová kampaň společnosti Square Enix k příležitosti blížícího se vydání Final Fantasy VII Rebirth má trochu podobný nádech. Herní gigant oznámil spolupráci s firmou Ferrara Candy Company, což je známý americký výrobce cukrovinek, oblíbenou tyčinku Butterfinger nevyjímaje.

Akce má hned dvojí stránku, na jejímž konci můžete vyhrát kosmetický předmět do hry Final Fantasy VII Rebirth, nebo dokonce hru samotnou. Prvním způsobem, jak se zapojit, je darovat 5 $ a podpořit tak sbírkový program dětských nemocnic, Extra Life, buďto osobně na Extra Life Gameday mezi 4 a 5. listopadem, nebo online. Jako odměnu obdržíte kód na položku Shinra Bangle Mk II. Prozatím neznáme její přesné účinky, ale má zvyšovat statistiky postavy, která ji bude mít na sobě.

Druhou cestou k zapojení se do akce je si zakoupit tyčinku Butterfinger a na webové stránce gamewithbutterfinger.com zadat kód z obalu, abyste byli zařazeni do soutěže o kód hry Final Fantasy VII Rebirth, 4K televizor Sony Bravia XR X90 a herní headset HyperX Cloud III. Bohužel na Evropu se tato akce jako další z mnoha nevztahuje.

Final Fantasy VII Rebirth vyjde jako exkluzivita na PlayStation 5 už 29. února 2024.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.