Kings Bounty 2 – kostroun

King's Bounty 2 představuje mága

26. 7. 2021
Zdroj náhledu: 1C Entertainment

Jak je u série King's Bounty zvykem, i v King's Bounty 2 si budete moci vybrat ze tří postav, které povedou vaši armádu v bitvě o zemi Nostrii – válečníka, mága nebo paladina. Válečníka Aivara jsme již viděli, na paladina si budeme muset ještě počkat. Nyní se můžeme blíže podívat na mága jménem Katharine.

Podle jejího vyprávění strávila Katharine padesát let mimo Nostrii a putovala po dračích ruinách a pozůstatcích starověkého Antisu. Pátrala po tajných znalostech magie. Jednoho dne však Katharine přestane dostávat daně, které jsou tak nezbytné pro financování jejího mystického výzkumu. To ji přivede ke zjištění, že se jejího hrabství zmocnil synovec Maurice. Rozhořčená se vydává na generální sněm, aby požadovala, aby král obnovil svou moc...

Zdroj: 1C Entertainment

King's Bounty vychází 24. srpna 2021 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.