Warhammer 40,000 Gladius - Epic Games Store

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War zdarma na Epic Games Store

16. 3. 2023
Zdroj náhledu: Slitherine Ltd.

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Dnešní rozdávačka na Epicu vás přenese do univerza Warhammer 40,000. Titul Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War vás zavede do světa, v němž čtyři frakce Warhammeru bojují o nadvládu nad všemi zdroji planety. Ve hře se do jedné zmíněné frakce vžijete a v náhodně generovaném světě se pokusíte soupeře porazit.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War bude na Epic Games Store k dispozici do 23. března 2023. Posléze se nabídka obmění o hru Chess Ultra a balíček do World of Warships.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.