Kouzelná Beruška a Černý kocour

Kouzelná Beruška a Černý kocour dostávají vlastní hru

11. 9. 2022
Zdroj náhledu: Zag-Method

Jeden z těch animovaných seriálů, které už mi asi nic neříkají, dostane svou vlastní hru. Kouzelná Beruška a Černý kocour sice působí skutečně hodně dětinsky, ovšem hlavní hrdinové Marinette a Adrien zachraňují Paříž od zlých duchů. To už tak dětinské není, ačkoliv seriál je stále spíš pro děti než pro dospělé.

Ikonické duo hrdinů, tedy Berušky a Černého kocoura, nyní provází už dlouhé čekání na pátou sérii, a tak fanoušci získávají aspoň úplatek, že se brzy dočkají herní adaptace. Bohužel není nikde zajištěno, že se ona úprava povede, a z přiloženého videa si asi sami všimnete, že se o žádnou hitparádu skutečně nejedná.

Hra nabídne i kooperační mód, ve kterém si budete moci zahrát se svým kamarádem, abyste na nepřátele nebyli sami. Dočkáme se tam i Beruščina joja jako zbraně nebo Kocourovy magické hole a dalších. Datum vydání hry je už 25. 10. letošního roku, a to na PlayStation 4 a 5, Xbox Series X/S a Xbox One, Nintendo Switch a samozřejmě PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.