Letní update do GTA V Online zde bude 20. července

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rockstar Games
Již za pět dní, konkrétně 20. července, bude vydán nový letní update do GTA V Online. Oficiální název tohoto updatu je Los Santos Tuners a podíváme se zde do městského podzemí na závodní scénu.
Update bude obsahovat nové mise a také samozřejmě závody. Dále se zde seznámíte s místem LS Car Meet, což je obrovský společenský prostor, kam můžeme vyrazit s naším oblíbeným automobilovým miláčkem a setkat se zde s dalšími lidmi, se kterými můžete závodit. Je zde také možnost potkat tajemné kontakty, které hledají kvalifikované řidiče. Toto je šance, jak se dostat ke snadnému a rychlému přivýdělku.
LS Car Meet najdeme na okraji města v Cypress Flats. Zde si pořídíme členství, ke kterému dostanete průkazku. Toto členství ale není za hubičku, stojí 50 000 $ ve hře. Svůj průkaz si můžete upgradovat za body reputace. Reputační body získáváte závoděním, každodenním přihlášením nebo používáním testovací dráhy.
Další novinkou v tomto updatu je třeba Prize Ride Challenge, které se můžete zúčastnit a pokusit se vyhrát speciální auto. Také získáte přístup do různých obchodů, jako je Merch Shop nebo Tattoo Shop.
Poslední příjemnou informací je fakt, že do GTA V Online přibude několik vymakaných aut. Konkrétně deset aut se ve hře objeví již příští týden. Dalších sedm aut se do hry dostane někdy během léta.

Zdroj: PCGamesN

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn