GTA V summer update náhled

Letní update do GTA V Online zde bude 20. července

16. 7. 2021
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Již za pět dní, konkrétně 20. července, bude vydán nový letní update do GTA V Online. Oficiální název tohoto updatu je Los Santos Tuners a podíváme se zde do městského podzemí na závodní scénu.

Update bude obsahovat nové mise a také samozřejmě závody. Dále se zde seznámíte s místem LS Car Meet, což je obrovský společenský prostor, kam můžeme vyrazit s naším oblíbeným automobilovým miláčkem a setkat se zde s dalšími lidmi, se kterými můžete závodit. Je zde také možnost potkat tajemné kontakty, které hledají kvalifikované řidiče. Toto je šance, jak se dostat ke snadnému a rychlému přivýdělku.

Car Meet najdeme na okraji města v Cypress Flats. Zde si pořídíme členství, ke kterému dostanete průkazku. Toto členství ale není za hubičku, stojí 50 000 $ ve hře. Svůj průkaz si můžete upgradovat za body reputace. Reputační body získáváte závoděním, každodenním přihlášením nebo používáním testovací dráhy.

Další novinkou v tomto updatu je třeba Prize Ride Challenge, které se můžete zúčastnit a pokusit se vyhrát speciální auto. Také získáte přístup do různých obchodů, jako je Merch Shop nebo Tattoo Shop.

Poslední příjemnou informací je fakt, že do GTA V Online přibude několik vymakaných aut. Konkrétně deset aut se ve hře objeví již příští týden. Dalších sedm aut se do hry dostane někdy během léta.

Zdroj: PCGamesN

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.