Lies of P – temnota

Lies of P je GOLD

9. 8. 2023
Zdroj náhledu: NEOWIZ

Jedna z nejočekávanějších her tohoto roku je GOLD, jak vývojáři oznámili na oficiálním účtu na Twitteru. Vývoj finální verze hry Lies of P je tedy dokončen. Titul je nyní připraven k zaslání vydavateli, odkud poputuje do „výroby“ a ve správný čas přímo do obchodů ve fyzických kopiích. Zdá se, že vydání na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S 19. září 2023 už nic nestojí v cestě. Radostné oznámení doprovázela fotografie vývojářského týmu s děkovným proslovem všem, kteří jim poskytovali podporu.

Od svého oznámení v roce 2021 si Lies of P dokázal získat pozornost herní komunity jako temné soulslike protkané steampunkem, inspirované hrou Bloodborne a příběhem o Pinocchiovi. O velké natěšenosti fanoušků rovněž vypovídá úctyhodný počet těch, kteří si stáhli demoverzi napříč všemi platformami. Přes milion hráčů za méně než týden zavítalo do temného města Krat v rámci dvou prvních kapitol.

Naberte dost sil, protože Lies of P vychází ve velmi rušném měsíci vydávání her. Totožný termín si pro uvedení na trh vybral i Starfield, Mortal Kombat 1, Payday 3, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Baldur's Gate 3 na PS5 a několik dalších horkých novinek. Lies of P naštěstí disponuje jedinečným konceptem a vyniknout v tak silné konkurenci mu jistě pomůže i dostupnost v rámci předplatného Xbox Game Passu hned od prvního dne.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.