Lollipop Chainsaw – nedráždi blondýnku

Lollipop Chainsaw olízneme až příští rok, je tu odklad

11. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Dragami Games oznámilo, že remake akce Lollipop Chainsaw bude odložen až na příští rok. Bohužel ne na jeho začátek, ale rovnou až na léto roku 2024. To znamená, že máme více než dost času zahrát si ještě jednou dřívější verzi hry, která je dnes už více než deset let stará. Není se ale moc čemu divit, původní hru dělalo totiž studio Grasshoper Manufacture, nikoliv současný tvůrce, i když většina týmu zůstává stále stejná. Rozdíl však je v kreativním vedení. Na hru už nedohlíží Suda, který byl tehdy výkonný producent, nicméně hlavním producentem stále zůstává Jošimi Jasuda. Cenou útěchy by nám měl být oficiální název projektu, jenž zní Lollipop Chainsaw RePOP.

Ze stránek vývojářů zde máme i vyjádření ke zpoždění: „Ačkoli vývoj RePOP probíhal se záměrem vydat hru ještě v roce 2023, naše odhodlání poskytnout hráčům co nejkvalitnější zážitek nás vedlo k těžkému rozhodnutí prodloužit dobu vývoje. Upřímně se omlouváme všem, kteří čekali na nejnovější díl série Lollipop Chainsaw, a prosíme vás o pochopení této záležitosti.“ Ach, ti Japonci jsou slušní i v odkladech. Každopádně je stále hromada důvodů se na remake těšit. Radši ať si na něm vývojáři nechají záležet, aby nedopadlo jako Warcraft Reforged.

Official Title Announcement: Lollipop Chainsaw RePOP.
RePOP’s release delayed to summer 2024 for the best gaming experience.
Apologies to fans waiting for the latest Lollipop Chainsaw installment, thank you for your understanding.#lollipopchainsawpic.twitter.com/Iu3ioIwkqa
— ドラガミゲームス【公式】 (@Dragami_Games) August 11, 2023

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.