Luna Abyss – ty nechceš naštvat

Luna Abyss vás pohltí svým temným světem

21. 3. 2023
Zdroj náhledu: Bonsai Collective

Zatímco Bethesda uložila Doom Slayera k ledu, na trh se tlačí jiné arénové střílečky ve snaze vydobýt si své místo na výsluní. Jedním takovým kandidátem je i chystaný titul Luna Abyss, jehož premisa slibuje temnou atmosféru v ještě temnějším světě, jak to ostatně dokazuje nová ukázka. Vývojářské studio Bonsai Collective odhalilo zbrusu nový trailer předvádějící úžasně atmosférickou podstatu opuštěného a nepřáteli zamořeného světa. Sotva minutu a půl dlouhé video však jasně ukazuje, že dokáže zaujmout všechny vaše smysly, protože herní prostředí hráče častokrát uvrhne do úplné temnoty pouze s pár pronikajícími paprsky světla.

Tato narativní akční adventura z pohledu první osoby hráče postaví do role vězně odsouzeného k průzkumu opuštěné kolonie – kdysi prosperujícího města Greymont –, aby hluboko pod povrchem měsíce Luna obnovil zapomenutou technologii. Luna Abyss se kategorizuje jako bullet hell FPS se širokým arzenálem zbraní, pokročilou pohyblivostí, zvrácenými vesmírnými hrůzami a světem plným překvapení, u nichž se budete muset rozhodovat ve zlomku sekundy. Přestože pro studio Bonsai Collective je to vůbec první počin, jeho členové za sebou mají již dlouholeté zkušenosti z oblasti tvorby videoher. Na to vše si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, protože Luna Abyss stále nemá ani přibližné datum vydání.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.