Manor Lords

Manor Lords mají být ultrarealistickou středověkou strategií

31. 10. 2023
Zdroj náhledu: Igbd.com

Chtěli jste se někdy stát šlechticem ve 14. století? Na strategii Manor Lords pracuje už několik let polský vývojář s přezdívkou Slavic Magic, který ve své práci ukazuje obrovský cit pro detail a především důraz na historickou přednost. To se projevuje nejen na grafice, ale zejména na herních mechanismech, jež mají působit autentičtěji a věrohodněji. Základem hry má být budování vesnice, z níž se později postupem ve hře může stát velké, rozlehlé a rušné město.

Budovy se budou moci i umisťovat a natáčet, jak je hráčům libo. Tudíž si budete moci svou vesnici přizpůsobit do ideální podoby. Důležitou součástí titulu mají být také bitvy, v nichž jednoduše přejedete nepřátelského šlechtice. V nejnovější ukázce jdou herní mechanismy krásně vidět. Víte ale, co je na tom nejzajímavější? Manor Lords tvoří pouze jeden jediný člověk a jde vidět, že si s titulem vyhrává do co nejtitěrnějšího detailu. Navíc když vidíte onen trailer a slyšíte jeho hudební doprovod, automaticky vám na mysli vytane soundtrack ze Zaklínače 3 a to je neskutečně silná hudba. Jde vidět, že tvůrce je Polák.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.