wolfenstein-the-new-order-aircraft

Epic Games Store láká na třetí Mystery Game roku 2022

2. 6. 2022
 

Společnost Epic Games představila třetí titul v rámci Mystery Game roku 2022. Po dobu sedmi dnů si do našich knihoven můžeme přidat akční střílečku Wolfenstein: The New Order.

Wolfenstein: The New Order

Píše se rok 1946, svět je zmítaný válkou s nacistickými vojsky a Blazkowicz jakožto kapitán speciální jednotky podniká poslední útok na sídlo nacistického generála Wilhelma Strasse, přezdívaného Deathshead. Úkol se ale zadrhává už od samého začátku, síla nacistických vojsk a jejich železných opancéřovaných monster je mnohem větší, než jsou schopni překonat. Blazkowicz, pilot Fergus a vojín Wyatt se dostávají do spárů generála a jeho nových supervojáků. Deathshead, který se jakožto šílený vědec vyžívá v pokusech na lidech, dává BJovi na výběr, koho ze svých přátel nechá přežít a koho zabije.

Wolfenstein: The New Order bude na Epic Games Store k dispozici do 9. června 2022. Poté nás čeká další, v pořadí již čtvrtý titul Mystery Game.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.