Trackmania (2020) - náhled

Nejnovější Trackmania z roku 2020 konečně vyjde na konzole a cloud

11. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nejnovější hra ze série Trackmania z roku 2020 se konečně také objeví na konzolích Playstation 5, Xbox Series X/S a zařízeních Google Stadia a Amazon Luna. Vydání na tyto platformy oznámil Ubisoft prostřednictvím akce Ubisoft Forward.

Oficiální datum vydání sice nebylo sděleno, pravděpodobně by se ale tak mělo stát začátkem roku 2023. Co však s jistotou víme, je, že Trackmania (2020) přinese funkci cross-play, čili hraní mezi platformami by nemělo představovat žádný problém. Rovněž bychom se měli dočkat i možnosti přenést svůj dosavadní postup z jedné platformy na druhou. K dispozici mají být také další funkce, které však budou teprve představeny.

Trackmania je free-to-play hra, která vyšla na počítače v červenci roku 2020, jakožto remake Trackmania Nations z roku 2008.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.