Marvels Midnight Suns náhled

Midnight Suns představilo příběhový cinematic i season pass s Deadpoolem

3. 11. 2022
Zdroj náhledu: Marvel Entertainment - YouTube

Midnight Suns je hrou, kterou jsme měli už pomalu měsíc hrát. Bohužel ani tomuto novému titulu od Firaxisu se nevyhnulo odložení, a tak se ho dočkáme až 7. prosince. Na ukrácení času vývojáři vypustili příběhový cinematic, který má hráče uvést do děje tohoto taktického RPG netajícího se podobností s legendární sérií XCOM.

Mimo to byl představen i season pass, který do hry postupně přidá hned čtyři DLC, z nichž se každé bude točit kolem jedné postavy. Konkrétně se jedná o Deadpoola, Venoma, Morbia a X-Menku Storm. Jako první se můžeme těšit na prostohubého žoldáka, lákajícího na svůj příchod v novém traileru, který klasicky bourá čtvrtou stěnu.

Každé DLC nabídne nové mise, obleky i vylepšení vaší základny. Kdy jednotlivé doplňky vyjdou, zatím není známé. Vývojáři se dušovali, že by se nemělo jednat o krátkou hru a dohrání by mělo zabrat desítky hodin, se season passem se tedy už vůbec nebude jednat o žádnou jednohubku. Hra vyjde na konzole staré i aktuální generace, stejně tak na PC.

Zdroj: ign.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.