Mortal Kombat 1 – Nitara

Mortal Kombat 1 sklízí hromadu kritiky za port na Nintendo Switch

21. 9. 2023
 

Mortal Kombat 1 získává v recenzích poměrně dobré hodnocení. Než vyjde recenze u nás, prozradím vám ale jednu interní informaci, náš redaktor z něj moc nadšený není. Rozhodně však není tak nešťastný jako ti, co si hru pořídili na Nintendo Switch. Port zde schytává kritiku prakticky i za to, že existuje, na IGN dokonce obdržel hrozivé hodnocení pouhé tři body.

Jasně, Nintendo Switch se jen tak nevyrovná konzolím nové generace, ale problémy s výkonem a neustálé technické problémy za více než 1 500 korun skutečně nechcete. Po internetu už kolují i obrázky a videa, na nichž hra vypadá jako dílo z počátků předešlého desetiletí. Ostatně, přiložené video vám tento propastný rozdíl ukáže.

Ed Boon, šéf NetherRealm Studia, už přislíbil, že všechny nepříjemnosti na Switch budou vyřešeny včas. Navíc k verzi na NIntendo chybí i režim Invasions a ve hře je pouze úvodní část. Je tak jasné, že vývojáři port prostě nestihli dodělat. Z jeho rozhovoru: „Abychom hráčům na Switchi zajistili co nejlepší zážitek během vydání hry, bude k dispozici pouze úvodní část režimu Invasions. Kompletní obsah první sezóny se na Switchi objeví v řádu několika týdnů. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.” Je vždy fajn, když se někdo za ten kiks omluví, že?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.