Star Wars Squadrons - Epic Games

Multiplayerová hra ze světa Star Wars zdarma na Epic Games Store

24. 11. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavý titul zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat multiplayerovou hru STAR WARS: Squadrons.

STAR WARS: Squadrons

STAR WARS: Squadrons je primárně akčním multiplayerovým titulem, v němž hrají prim vesmírné souboje 5 proti 5. Každý hráč usedne do své stíhačky, kterou si může libovolně přizpůsobit. Vaším úkolem pak samozřejmě nebude nic jiného než rozdrtit protivníka. STAR WARS: Squadrons nabízí hned několik režimů, jako je klasický Deathmatch v podobě Dogfight či Fleet Battles, v nichž musíte chránit vaši mateřskou loď před nepřátelskými útoky.

STAR WARS: Squadrons bude na Epic Games Store k dispozici do 1. prosince 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.