Mythforce od Beamdog se představuje stylem sobotního rána

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Epic Games
Známý vydavatel Beamdog, který má na svých bedrech například značku Baldur´s Gate, je tu s nejnovějším projektem. V něm sází na vlnu nostalgie a oživuje openingy starých animáků, které si někteří z nás mohou pamatovat ze sobotních rán. Uvidíte tak něco, jako je Scooby Doo, Hromkočky a Vládci Vesmíru. Jenom vám narychlo řeknu, že jakmile video pustíte, slovo Mythforce nedostanete z hlavy, takže s přehráním buďte opatrní.
To je ale pouze animovaný opening, jinak se bude jednat o fantasy rogue-lite hru ve stylu Dračího doupěte. Mythforce navíc budete moci hrát s dalšími dvěma kamarády. S těmi vás čeká dobrodružství, jako vždycky čekalo staré animované hrdiny, takže se těšte na nepřátele, poklady, kouzla, zbraně a mnoho dalšího. Je to ale rogue-lite, proto buďte stále ostražití, než se zamilujete do oněch krásných barevných a dětinských obrázků.
Ve hře bude také na výběr ze čtyř postav, to jsou ale takové klasiky. Maggi bude čarodějka, Viktorie rytířka, Hawkins lovec a Rico zloděj. Počet postav se ale údajně bude dále rozšiřovat. Early Access startuje už příští týden 20. dubna na Epic Games Store, tak si ještě chvíli počkejme na první pořádné záznamy.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn