Mythforce

Mythforce od Beamdog se představuje stylem sobotního rána

14. 4. 2022
Zdroj náhledu: Epic Games

Známý vydavatel Beamdog, který má na svých bedrech například značku Baldur´s Gate, je tu s nejnovějším projektem. V něm sází na vlnu nostalgie a oživuje openingy starých animáků, které si někteří z nás mohou pamatovat ze sobotních rán. Uvidíte tak něco, jako je Scooby Doo, Hromkočky a Vládci Vesmíru. Jenom vám narychlo řeknu, že jakmile video pustíte, slovo Mythforce nedostanete z hlavy, takže s přehráním buďte opatrní.

To je ale pouze animovaný opening, jinak se bude jednat o fantasy rogue-lite hru ve stylu Dračího doupěte. Mythforce navíc budete moci hrát s dalšími dvěma kamarády. S těmi vás čeká dobrodružství, jako vždycky čekalo staré animované hrdiny, takže se těšte na nepřátele, poklady, kouzla, zbraně a mnoho dalšího. Je to ale rogue-lite, proto buďte stále ostražití, než se zamilujete do oněch krásných barevných a dětinských obrázků.

Ve hře bude také na výběr ze čtyř postav, to jsou ale takové klasiky. Maggi bude čarodějka, Viktorie rytířka, Hawkins lovec a Rico zloděj. Počet postav se ale údajně bude dále rozšiřovat. Early Access startuje už příští týden 20. dubna na Epic Games Store, tak si ještě chvíli počkejme na první pořádné záznamy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.