The Escapists epic games

Naplánujte útěk z vězení v nové hře od Epic Games

23. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Také tento týden si pro nás společnost Epic Games připravila hru, kterou si po dobu jednoho týdne budeme moci zcela zdarma přidat do naší knihovny. Dnes nabídku obchodu obměňuje nezávislá logická hra The Escapists.

Ve hře The Escapists od vývojářského studia Mouldy Toof Studios se ocitnete ve vězení a vaším jediným úkolem a cílem je naplánovat útěk. Jak to uděláte, záleží jen na vás. Můžete například způsobit vzpouru, vykopat tunel nebo se převléct za strážného. Ve hře na vás čeká celkem deset typů věznic, rozsáhlý crafting a také editor, v němž si můžete vytvořit svoje vlastní vězení a sdílet ho s ostatními hráči. Titul si jak od novinářů, tak hráčů odnesl nadprůměrně kladná hodnocení.

The Escapists bude na Epic Games Store zdarma do 30. září 2021. Příští čtvrtek nabídne obchod historickou real-time strategii Europa Universalis IV.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.