NBA 2K23 - sportovec

NBA 2K23 dostane verzi pro službu Apple Arcade

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: 2K Games

Nejnovější basketbalový díl NBA 2K23 dostane svou mobilní verzi. K dispozici bude výhradně pro službu Apple Arcade.

NBA 2K23 Arcade Edition bude exkluzivně dostupný pro předplatitelskou službu Apple Arcade, která hráče měsíčně vyjde na 139 Kč. Zmíněný titul do služby přijde 18. října letošního roku, přičemž vývojáři slibují lepší a hezčí vizuální zpracování než u jiných mobilních her. Po NBA 2K21 a NBA 2K22 se již tak bude v pořadí jednat již o třetí titul série, který do služby Apple Arcade dorazí. Co se týče obsahu, ten by měl být velmi podobný ostatním verzím. Najdeme zde tedy režim MyCareer, Association či speciálních několik režimů pro více hráčů.

Pokud jste vlastníkem nějakého zařízení od Apple a chtěli byste si Apple Arcade vyzkoušet, máte k dispozici 30denní zkušební verzi. Při zakoupení nového zařízení od stejnojmenné firmy můžete dostat až tři měsíce zdarma.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.