Nebuchadnezzar 123

Nebuchadnezzar - Aktualizace 1.4 a datum vydání DLC Adventures of Sargon

27. 11. 2022
Zdroj náhledu: Nepos Games

Hru Nebuchadnezzar, která vás zavede přímo do kolébky civilizace, jsme pro vás již recenzovali. Jde o velice příjemnou budovatelskou strategii, která zahrnuje mikromanagement a důraz na infrastrukturu a potřeby obyvatel. Vývojáři ani po vydání nezahálejí a nyní nám odhalují datum vydání očekávaného DLC Adventures of Sargon.

Zdroj: Nepos Games

Vývojáři ze studia Nepos Games nechtějí nic uspěchat, v rámci vývoje se zaměřili na obsah a dobrodružství, které vám toto DLC přinese. Jedná se zároveň o největší aktualizaci od vydání hry. 

Bezplatná aktualizace bude obsahovat válečné varianty pro několik misí základní kampaně a válečné varianty pro všechny mise scénáře. Změnou prošly také velikosti map pro všechny mise základní kampaně.

DLC bude obsahovat novou kampaň o 15 misích. Mise budou rozděleny do čtyř bloků, přičemž každý blok se bude odehrávat na stejné mapě. To umožní hráči budovat velká města od začátku a kampaň bude působit uceleněji. Kampaň bude také obsahovat téměř 5000 slov dialogů.

Zároveň budou přidána další drobná vylepšení a úpravy pro ještě lepší a plynulejší zážitek ze hry.

Vydání DLC Nebuchadnezzar Adventures of Sargon je plánováno na 7. února 2023

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.