Dishonored Death of the Outsider - Epic Games Store

Nejnovější díl Dishonored a manažerská hra zdarma na Epic Games Store

2. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat Dishonored: Death of the Outsider a manažerskou hru City of Gangsters.

Dishonored: Death of the Outsider

Dishonored: Death of the Outsider je třetí hrou slavné akční série od vývojářského studia Arkane Studios. Původně se mělo jednat o rozšiřující DLC pro Dishonored 2, avšak z původních plánů nakonec Arkane Studios ustoupilo a Dishonored: Death of the Outsider si můžete užít i bez vlastnictví druhého dílu.

Dishonored: Death of the Outsider bude na Epic Games Store k dispozici do 9. února 2023.

City of Gangsters

Dalším titulem v dnešní rozdávačce je manažerská hra City of Gangsters, která se navíc může chlubit také různými prvky tycoonu. Vaším úkolem v této hře je vybudovat nelegální zločinecké impérium, v němž se budou točit opravdu velké peníze. Vydáte se na cestu zločinu a budete dělat vše pro to, aby vás zákon nikdy nedostihl.

City of Gangsters bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 9. února 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.