Mafia Definitivní edice - Tommy Angelo

PS Plus únor 2023 nabídne čtyři zajímavé hry

1. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc únor roku 2023. Tentokrát se po delší době dočkáte čtyř zajímavých titulů, které byly rovněž předmětem nedávného úniku. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

PS Plus únor 2023

Zdroj: Playstation

Destiny 2: Beyond Light (PS4 a PS5)

https://www.youtube.com/watch?v=Gg8teqkf8C0Prvním produktem nového PS Plus je rozšíření Destiny 2: Beyond Light, které přináší nová dobrodružství. Jedná se o oficiální přídavek, tudíž je ke spuštění Beyond Light zapotřebí být majitelem základní hry. Připojte se ke kolegům Strážcům a prozkoumejte zamrzlý měsíc Europa, který skrývá temná tajemství.

Destiny 2: Beyond Light bude v PS Plus únor 2023 dostupný od 7. února do 6. března.

Mafia: The Definitive Edition (PS4)

Dalším titulem pro únorové PS Plus je Definitivní edice první Mafie z roku 2002. Mafia: The Definitive Edition nabízí vylepšený vizuál, rozšířený příběh či původní hudbu z originálu. Dostaňte se na vrchol mafie v rámci organizovaného zločinu v období prohibice.  

Mafia: The Definitive Edition bude v PS Plus rovněž k dispozici od 7. února do 6. března.

OlliOlli World (PS5 a PS4)

Hra se odehrává ve fantasy světě Radlandia, který byl stvořen pomocí pěti nesmrtelných Skate bohů. Každému z těchto bohů patřil jeden z pěti ostrovů, který jej reprezentovali a formovali podle své vlastní představivosti do skateboardového ráje. Poté, co Skate bohové dokončili svoji práci, se nechali odnést do nebe, kde vstoupili do Gnarvany. Rovněž si můžete přečíst i naši recenzi na hru OlliOlli World.

OlliOlli World bude v PS Plus únor 2023 dostupný od 7. února do 6. března.

Evil Dead: The Game (PS5 a PS4)

Evil Dead: The Game je herní adaptací hororové filmové série Evil Dead, která započala svoji pouť v roce 1981 a má za sebou již několik dílů. Jedná se především o počin, který klade velký důraz na kooperaci, k níž si můžete přizvat další tři hráče. Kromě toho ve hře naleznete i příběhovou kampaň, jež úzce souvisí s kooperativním režimem. Evil Dead: The Game v současné době obsahuje deset hratelných postav známých z filmové série. Více informací o hře naleznete v naší recenzi.

Evil Dead: The Game bude taktéž dostupný od 7. února do 6. března.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.