Epistory - Typing Chronicles - Epic Games

Netradiční dobrodružná adventura zdarma na Epic Games Store

19. 1. 2023
Zdroj náhledu: Fishing Cactus

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat akční adventuru Epistory – Typing Chronicles.

Epistory – Typing Chronicles

Ve hře Epistory – Typing Chronicles hrajete za malou dívku, která se svou liščí kamarádkou prozkoumává fantasy svět plný nebezpečí a nepřátel. Titul se kromě průzkumu zaměřuje také na netradiční herní mechanismus, a to je odrážení útoků nepřátel, které budete provádět psaním slov. Epistory – Typing Chronicles dále nabídne nádherný pohádkový vizuál či řešení logických hádanek.

Epistory – Typing Chronicles bude na Epic Games Store dostupný do 26. ledna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.