GTA Trilogy

GTA: The Trilogy – Definitive Edition se možná již brzy objeví na Steamu

15. 1. 2023
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Na tuto skutečnost upozornil web Insider Games, který informace nalezl v databázi SteamDB. Jestli a kdy k tomu dojde, nicméně prozatím nevíme.

Předělávka trilogie GTA 3, GTA: Vice City a GTA: San Andreas, která před více než rokem vyšla pod balíčkem GTA: The Trilogy – Definitive Edition, to neměla vůbec jednoduché. Ačkoliv jsme se dočkali vylepšeného vizuálu a mnoha moderních vychytávek, po technické stránce a celkové optimalizaci se jednalo o jedno z největších zklamání roku 2021. Ostatně naše dojmy si můžete přečíst také v naší recenzi. Přesto se vývojáři z Rockstar Games zřejmě rozhodli o restart a hru kromě Rockstar Launcheru rozšířit na další platformy. Podle dostupných informací, které poskytl web Insider Games, by se již brzy mohla tato trilogie objevit také na Steamu.

Jen dodejme, že původní trilogie byla ze Steamu před vydáním GTA: The Trilogy – Definitive Edition odstraněna, tudíž distribuce na tuto platformu by byla celkem logická. Oficiálně však prozatím nic potvrzeno nebylo.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.