Among the Sleep Kotel

Nezávislá hororová hra zdarma na Epic Games Store

21. 10. 2021
 

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store nabízí po dobu jednoho týdne možnost získat zajímavou hru zcela zdarma. Tentokrát prožijeme noční můry malého dítěte v hororové hře Among the Sleep – Enhanced Edition od nezávislého vývojáře Krillbite Studio.

Všechno nejlepší! Právě slavíte druhé narozeniny, matka vám připravila dort a jako dárek vám dala plyšového medvídka. Po oslavě vás ukládá do postýlky a slibuje vám, že jakmile se vyspíte, můžete si se svým novým kamarádem celý den hrát. Budíte se však uprostřed noci, když venku zuří bouře a vaši postýlku právě cosi převrhlo. Zbytek domu, včetně ložnice, je temný a prázdný, po mamince ani stopy. Co se mohlo stát?

Celou naši recenzi na Among the Sleep – Enhanced Edition naleznete zde.

Among the Sleep - Enhanced Edition je rozšířená verze s vylepšenou vizuální stránkou, digitálním art bookem a soundtrackem ze hry a rovněž pokročilejšími herními mechanismy a dialogy. Celé dobrodružství si navíc můžeme užít s českými titulky.

Among the Sleep – Enhanced Edition bude na Epic Games Store zdarma do 28. října 2021, poté se můžeme těšit na další hororovou adventuru DARQ: Complete Edition.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.