Nezávislá hororová hra zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store nabízí po dobu jednoho týdne možnost získat zajímavou hru zcela zdarma. Tentokrát prožijeme noční můry malého dítěte v hororové hře Among the Sleep – Enhanced Edition od nezávislého vývojáře Krillbite Studio.

Všechno nejlepší! Právě slavíte druhé narozeniny, matka vám připravila dort a jako dárek vám dala plyšového medvídka. Po oslavě vás ukládá do postýlky a slibuje vám, že jakmile se vyspíte, můžete si se svým novým kamarádem celý den hrát. Budíte se však uprostřed noci, když venku zuří bouře a vaši postýlku právě cosi převrhlo. Zbytek domu, včetně ložnice, je temný a prázdný, po mamince ani stopy. Co se mohlo stát?

Celou naši recenzi naleznete zde.

Among the Sleep – Enhanced Edition je rozšířená verze s vylepšenou vizuální stránkou, digitálním art bookem a soundtrackem ze hry a rovněž pokročilejšími herními mechanismy a dialogy. Celé dobrodružství si navíc můžeme užít s českými titulky.

Titul bude na Epic Games Store zdarma do 28. října 2021, poté se můžeme těšit na další hororovou adventuru DARQ: Complete Edition.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn