Ni no Kuni

Ni no Kuni: Cross Worlds přijde už tento měsíc na PC a mobily

16. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Free-to-play pokračování nádherné hry Ni no Kuni 2 se už brzy dostane na další herní zařízení. Předběžná registrace pro anglickou verzi toho akčního RPG Ni no Kuni: Cross Worlds je již nějakou dobu otevřena, ostatně sami se můžete přihlásit. Díky tomu, že se do hry dostanete dříve, získáte oděv průzkumníka, a pokud se připojíte ještě na Discord, odemkne se vám tlustá kočka, kterou můžete nosit na hlavě.

Samotná hra Ni no Kuni vypadá naprosto fantasticky (asi jako zbytek série). Navíc je navržená tak, aby běžela i na telefonech co nejplynuleji, a vrací se k budovacímu systému království jako v Ni no Kuni 2. Ten je sice lehce upraven, nicméně přibylo mnoho dalších funkcí a vylepšení. Vypadá to, že se do hry dostane i PvP mezi královstvími. Na mobily i PC přichází tento titul už 25. 5.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.