Gran Turismo 7 - náhled

Bezplatná aktualizace pro hru Gran Turismo 7 zřejmě přinese tři nová auta

26. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová aktualizace pro Gran Turismo 7 by měla vyjít ještě tento týden a dle nepotvrzených informací přinese do hry tři další auta.

Zdroj: Playstation

O jaké vozy přesně půjde, prozatím není oficiálně známo, producent hry Kazunori Yamauchi totiž pouze potvrdil, že se nějaké bezplatné rozšíření hry chystá. Více detailů však bohužel neprozradil, i když z dostupných indicií lze usoudit, o jaká auta konkrétně půjde.

Stránka GTPlanet možné tři vozy identifikovala a dle jejich odhadů půjde o Nissan Skyline Super Silhouette z roku 1982, Maserati A6GCS Spider a Porsche 918 Spyder. Tyto informace nicméně musíme brát s rezervou, jelikož samotnými vývojáři nebylo prozatím nic potvrzeno.

Na závěr jen dodáme, že poslední update do hry Gran Turismo 7 vyšel na začátku tohoto měsíce a řeší problémy s cloudem i několik dalších chyb a nedostatků.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.