Nový Daredevil nebude navazovat na toho starého

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
V jednoduchosti to znamená, že seriál Daredevil: Born Again nebude čtvrtou sérií oblíbeného seriálu, ale úplně první v novém seriálu. Stále však zůstane jedna podstatná věc, která tvoří Daredevila, jehož tak máme rádi, a to herec Charlie Cox. Ten se také právě vyjádřil k budoucnosti své postavy: „Nadcházející seriál představuje první sérii, nikoliv čtvrtou sérii. Je to zcela nový seriál. Já si myslím, že je to jenom dobře. Pokud se do toho máme opět pustit, měli bychom se do toho pustit odlišně.“
Daredevil

Zdroj: Netflix

Znamená to tak dvě věci. Daredevil: Born Again sice ukáže známé tváře, ale také novou zápletku, a nebude navazovat na nic, co jsme viděli na Netflixu. A za druhé, absolutně nemůžeme tušit, co bude s projektem Defenders, nicméně je pravděpodobné, že je s ním konec. 

Disney momentálně řeší návraty Jessicy Jones a Franka Castlea (Punisher). To znamená, že se pravděpodobně už nikdy nedočkáme Luka Cage a Iron Fista Dannyho Randa. Sám Daredevil totiž bude mít neuvěřitelných osmnáct epizod, což vzhledem k tomu, kolik běžně nyní mají seriály od Marvel Disneyho, bude docela velká várka. Seriál by měl vyjít až v roce 2024, do té doby si tak v klidu počkejme, jak to vše dopadne.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn