Elden Ring – Logo

Nový mod přidává do hry Elden Ring přesné popisky k předmětům

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: FromSoftware

Elden Ring, tak jako předchozí hry od FromSoftware, rád působí tajemně a neproniknutelně. V případě popisků předmětů však řadu hráčů tajuplnost příliš neuspokojuje, a tak musí občas hraní přerušit, aby si na internetu vyhledali, jaké vlastnosti nově nalezené vybavení má. Nový mod však nabízí pohodlnější řešení – detailní popisky všech předmětů, zbraní a kouzel integruje přímo do hry.

Elden Ring - hrad

Mod s prozaickým názvem Detailed Item Descriptions je ke stažení z databáze Nexus Mods a vychází vstříc těm hráčům, kteří Elden Ring hrají na PC a zároveň nenachází potěšení ve chvílích, kdy musí přesné vlastnosti každého předmětu objevovat sami až při jeho používání.

Autor modu vystupující pod přezdívkou Dziggy slibuje naprostou exaktnost vlastních popisků, protože při jejich tvorbě použil nástroje odhalující účinky a vlastnosti předmětů, jako je například způsobené poškození, v přesných číslech. Dziggy zároveň ujišťuje, že nedělal žádné zásahy do textů, které se vztahují k samotnému loru hry.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.