the Hunter : Call of the wild pes

Nový parťák v theHunter: Call of the Wild

31. 3. 2021
Zdroj náhledu: microsoft.com

Simulátor lovení the Hunter: Call of the Wild by se dal beze sporu zařadit i mezi hry určené ryze na relax. Když už máte dost stopování bobků a střílení majestátních zvířat rozličných druhů a velikostí, můžete se jen tak courat po mapě a objevovat zajímavá místa nebo si udělat virtuální výšlap na vysoký kopec a kochat se výhledem na rozlehlé okolí. Svojí propracovaností je takový pohled hotovým balzámem na duši.

V současné době se theHunter: Call of the Wild pyšní solidní fanouškovskou základnou. Vývojáři z Avalanche Studios můžeme znát díky hrám jakými jsou Mad Max, Rage 2 nebo Just Cause 1 a 2, přesto si velmi často najdou i čas pro přidání kontentu do této úplně odlišné záležitosti. V současné době má Hunter na svém kontě přes dvacet různých dodatků, velké procento pochopitelně zabírají rozlehlé mapy míst celého světa a speciální balíčky zbraní. Nicméně již v minulosti byla přidána DLC přinášející nová zvířátka. 

V uplynulých dnech byl vydán zvířecí dodatek nový, tentokrát je brán spíše z druhé strany barikády. Konečně do hry přidali čtyřnohého parťáka v podobě psího plemene zvaného bloodhound. Tato belgická rasa se vyznačuje skvělými loveckými vlohy a její bystrý čich z ní činí obávaného stopaře.

Co umí?

Zdroj: Expansive Worlds

Je pochopitelné, že aby nás pejsek poslouchal a stal se naší prodlouženou rukou, bude nutné zajistit pořádný výcvik. Je pro něho připraveno 30 úrovní společníka a dalších 15 v kategorii stopař. Pouto mezi námi však bude tvrdě testováno. Je nutné být tvrdý, důsledný, ale nesmíme zapomenout chválit a odměňovat. Speciálně pro to jsou ve hře určitě výborné pamlsky. Nějakým tím pohlazením bychom také neměli šetřit, přece jen aby nabral potřebné zkušenosti bude nám společníkem na dlouhých výpravách, za deště, za noci…prostě vždy po našem boku.

Bloodhounda si můžeme pojmenovat, vybrat si pohlaví a barvu zbarvení srsti. Variant je několik.  

Lovu zdar a haf!


Článek pro Gaming Professors napsala Jana Hykešová

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.