Objevil se další důkaz o existenci PC verze hry Returnal

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Sony

Nepřímo existenci PC verze hry Returnal dost možná potvrdili samotní vývojáři na prezentaci GDC. Nic však prozatím ověřeno nebylo.

Spekulace o existenci PC verze roguelike střílečky Returnal se množí. Před nedávnem se hra objevila v databází Steamu a rovněž na internet uniklo několik obrázků, v nichž se objevilo grafické nastavení, a dokonce i klávesy typické pro klávesnici. Tyto úniky však nejsou jediné. PC verzi totiž zřejmě nechtěně prozradili také samotní vývojáři na konferenci 2022 Game Developers Conference. Jeden všímavý uživatel na twitteru si všiml, že v čase 13:35 jde vpravo v menu vidět tzv. DynRes: OFF. To by mohlo značit funkci dynamického rozlišení (DRS), která ve verzi pro Playstation 5 není dostupná. Ihned se vyrojily spekulace o možné PC verzi a faktu, že ukázka právě z této verze pocházela. Zda je tomu opravdu tak, skutečně nevíme, ovšem náznaků je již tolik, že by PC port mohl být skutečně realitou, a v současné době už i ve vývoji.
Rozhodnutí by dávalo smysl také podle vize společnosti Sony, která v budoucnu plánuje více podporovat právě platformu počítačů. Co vy, uvítali byste PC verzi hry Returnal?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn