Returnal - náhled

Objevil se další důkaz o existenci PC verze hry Returnal

10. 9. 2022
Zdroj náhledu: Sony

Nepřímo existenci PC verze hry Returnal dost možná potvrdili samotní vývojáři na prezentaci GDC. Nic však prozatím ověřeno nebylo.

Spekulace o existenci PC verze roguelike střílečky Returnal se množí. Před nedávnem se hra objevila v databází Steamu a rovněž na internet uniklo několik obrázků, v nichž se objevilo grafické nastavení, a dokonce i klávesy typické pro klávesnici. Tyto úniky však nejsou jediné. PC verzi totiž zřejmě nechtěně prozradili také samotní vývojáři na konferenci 2022 Game Developers Conference. Jeden všímavý uživatel na twitteru si všiml, že v čase 13:35 jde vpravo v menu vidět tzv. DynRes: OFF. To by mohlo značit funkci dynamického rozlišení (DRS), která ve verzi pro Playstation 5 není dostupná. Ihned se vyrojily spekulace o možné PC verzi a faktu, že ukázka právě z této verze pocházela. Zda je tomu opravdu tak, skutečně nevíme, ovšem náznaků je již tolik, že by PC port mohl být skutečně realitou, a v současné době už i ve vývoji.

Rozhodnutí by dávalo smysl také podle vize společnosti Sony, která v budoucnu plánuje více podporovat právě platformu počítačů. Co vy, uvítali byste PC verzi hry Returnal?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.