Obnovte civilizaci v nadcházející hře I Am Future

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Mandragora
Z nějakého důvod se váš hlavní hrdina nechal uložit do stavu hibernace a probuzen je po šesti letech, šesti dnech a pěti hodinách. Za těch šest let se ale svět tak trochu změnil. Vlastně ne trochu, ale úplně. Moderní svět, tak jak jej známe, je pryč a lidské bytosti nikde v dohledu. Místo toho kolem pobíhá divoká zvěř a na obloze lítají ptáci, nicméně v noci se na povrchu potulují i nebezpeční tvorové. Vy to ale berete pozitivně a rozhodnete se obnovit civilizaci a celkově svět. Představuji vám nadcházející titul I Am Future od vývojářského studia Mandragora, které například stojí za počinem SKYHILL.
I když je svět kolem vás docela zničený, na pohled je to pořád překrásné místo, a co víc, najdete zde spoustu materiálu, který vám pomůže vybudovat vše, co si budete přát. Rozeberete tedy stará auta, mikrovlnné trouby nebo třeba počítače, vlastně cokoliv, co zde zbylo. Ze získaného materiálu si pak vybudujete svoji vlastní základnu nebo futuristické vychytávky. K tomu všemu si také čas od času zajdete na ryby nebo si zasadíte pár semínek na zahrádce a k obědu si uvaříte výtečné jídlo. Dle mého názoru, I Am Future vám nabídne spoustu možností, jak se zabavit.

I Am Future vyjde někdy v tomto roce, přesné datum zatím oznámeno nebylo. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn