I Am Future náhled

Obnovte civilizaci v nadcházející hře I Am Future

15. 6. 2022
Zdroj náhledu: Mandragora

Z nějakého důvod se váš hlavní hrdina nechal uložit do stavu hibernace a probuzen je po šesti letech, šesti dnech a pěti hodinách. Za těch šest let se ale svět tak trochu změnil. Vlastně ne trochu, ale úplně. Moderní svět, tak jak jej známe, je pryč a lidské bytosti nikde v dohledu. Místo toho kolem pobíhá divoká zvěř a na obloze lítají ptáci, nicméně v noci se na povrchu potulují i nebezpeční tvorové. Vy to ale berete pozitivně a rozhodnete se obnovit civilizaci a celkově svět. Představuji vám nadcházející titul I Am Future od vývojářského studia Mandragora, které například stojí za počinem SKYHILL.

I když je svět kolem vás docela zničený, na pohled je to pořád překrásné místo, a co víc, najdete zde spoustu materiálu, který vám pomůže vybudovat vše, co si budete přát. Rozeberete tedy stará auta, mikrovlnné trouby nebo třeba počítače, vlastně cokoliv, co zde zbylo. Ze získaného materiálu si pak vybudujete svoji vlastní základnu nebo futuristické vychytávky. K tomu všemu si také čas od času zajdete na ryby nebo si zasadíte pár semínek na zahrádce a k obědu si uvaříte výtečné jídlo. Dle mého názoru, I Am Future vám nabídne spoustu možností, jak se zabavit.

I Am Future vyjde někdy v tomto roce, přesné datum zatím oznámeno nebylo. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.