Ubisoft+ - náhledovka

Od Ubisoftu odešel hlavní tvůrce Assassin´s Creed: Origins

15. 2. 2023
 

Další velké jméno opouští Ubisoft. Po dlouhých sedmnácti letech končí Jean Guesdon, jenž byl šéfem vývoje Assassin´s Creed: Origins nebo kreativní ředitel Assassin's Creed 4: Black Flag. Veterán poděkoval Ubisoftu za všechen čas a úspěchy a naznačil, že pracoval i na neuvěřitelném projektu pro PC, PlayStation 5 a Xbox One. Jedná se o hru, jež by měla vypadat trošku jako Minecraft, ale je to také možná jedna z těch, jejichž výrobu Ubisoft zrušil.

Jean Guesdon není prvním zkušeným vývojářem, který studio opustil. Dříve to byli například Eric Baptizat nebo Raphael Lacoste. Oba ale ve vytváření her dále pokračují a já nepochybuji o tom, že i Guesdon si nějaké místečko brzy najde. Ubisoft doplňuje, že se někteří vývojáři i vracejí, jako například Darby McDevitt. Uvidíme, co to přinese, Ubisoft totiž nejspíš vloží hodně sil do konečného dodělání Skull and Bones, jež už roky odkládá. Nechme se překvapit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.