orcs must die 3 - náhledovka

Orcs Must Die! 3 konečně přichází na Steam a další platformy

15. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Čtvrté pokračování zajímavé hry, jež spojuje akční žánr a prvky tower defense, bylo vydáno minulý rok exkluzivně pro streamovací platformu Google Stadia. Ledy se však konečně prolomily a Orcs Must Die! 3 od vývojářského studia Robot Entertainment konečně dorazí i na další platformy.

Tuhle potěšující zprávu vývojáři oznámili v rámci akce PC Gaming Show. Orcs Mus Die! 3 bude na platformě Steam vydáno 23. července letošního roku s českými titulky. Hru je však už nyní možné předobjednat za cenu 24,99 eur. Vývojáři také všem, co si hru koupí do 23. července, nadělí i několik estetických skinů.

Kromě platformy Steam vyjde Orcs Must Die! 3 také na konzoli Xbox One, Xbox Series X a S, nezapomnělo se samozřejmě ani na konkurenční Playstation 4. Pro novou generaci Playstation 5 nebyla hra oficiálně potvrzena, bude však možné si titul zahrát v rámci zpětné kompatibility.

Orcs Must Die! 3 je přímým pokračováním druhého dílu z roku 2012 a jedná se o tower defense akční hru, v níž se za pomoci různých bojovníků stavíte hordám orků. První díl této série vyšel již v roce 2011. Kromě toho vyšla v roce 2017 i free-to-play multiplayer hra Orcs Must Die! Unchained, která však o dva roky později zavřela své brány z důvodu nedostatku hráčů.

Zdroj: PCGamesn

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.