OXENFREE II Lost Signals – moře

Oxenfree II: Lost Signals bylo odloženo, první díl mezitím vyšel pro mobily

26. 9. 2022
Zdroj náhledu: Night School Studio

Pokračování oceňované indie adventury Oxenfree bylo původně plánované již na minulý rok, ale tak jako mnoha jiným titulům, ani jemu se nevyhnuly opakované odklady. Vývojáři z Night School Studio, které nyní spadá pod hlavičku společnosti Netflix, čerstvě oznámili, že se Oxenfree II: Lost Signals dočkáme až v roce 2023.

Odklad je tentokrát zdůvodněný nejen pokračující snahou hru dopilovat do dokonalosti, ale také ji lokalizovat do většího počtu jazyků.

Zklamání z nutnosti čekat na pokračování si hráči alespoň mohou vynahradit u nově vydané mobilní verze původní hry, která je s podtitulem Netflix Edition dostupná na zařízeních s operačními systémy Android a iOS. Dostupná je bez dalších poplatků všem uživatelům, kteří mají aktivní předplatné na Netflixu.

Kdo bude trpělivě vyčkávat na Oxenfree II: Lost Signals, ten si ke hraní může vybrat PC, Switch, PS4 a PS5.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.