Oznámení hry Abermore

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Four Circle Interactive
Vývojářské studio Four Circle Interactive, které stojí za hrou 10 Second Ninja, se vrací s dalším titulem, jejž oznámili novým trailerem. Nadcházející titul bude stealth RPG a ponese název Abermore. Podle všeho by hra měla lehce připomínat jiné velice známé tituly, jako je například Dishonored nebo Thief.
Ve hře Abermore budete mít přesně 18 dní k přípravě na velikou a odvážnou loupež. Během těchto 18 dní budete také plnit různé úkoly od ostatních zločinců, kteří se v herním světě nachází. S každým novým dnem přijde i nové dobrodružství, nové příběhy a také malé loupeže, z nichž poté můžete prodávat kořist na černém trhu. Když už jsem zmínila ten černý trh, je také možné, že tam potkáte potenciální spolupracovníky, kteří vám pomohou připravit se na loupež.
Abermore si budete moci zahrát dříve, než si myslíte. V traileru je oznámeno i datum vydání, které je stanoveno na 29. března 2022. Titul vyjde na PC a zakoupit si jej budete moci na Steamu. Zda titul vyjde i na jiné platformy, není jasné.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn