Abermore náhled

Oznámení hry Abermore

16. 2. 2022
Zdroj náhledu: Four Circle Interactive

Vývojářské studio Four Circle Interactive, které stojí za hrou 10 Second Ninja, se vrací s dalším titulem, jejž oznámili novým trailerem. Nadcházející titul bude stealth RPG a ponese název Abermore. Podle všeho by hra měla lehce připomínat jiné velice známé tituly, jako je například Dishonored nebo Thief.

Ve hře Abermore budete mít přesně 18 dní k přípravě na velikou a odvážnou loupež. Během těchto 18 dní budete také plnit různé úkoly od ostatních zločinců, kteří se v herním světě nachází. S každým novým dnem přijde i nové dobrodružství, nové příběhy a také malé loupeže, z nichž poté můžete prodávat kořist na černém trhu. Když už jsem zmínila ten černý trh, je také možné, že tam potkáte potenciální spolupracovníky, kteří vám pomohou připravit se na loupež.

Abermore si budete moci zahrát dříve, než si myslíte. V traileru je oznámeno i datum vydání, které je stanoveno na 29. března 2022. Titul vyjde na PC a zakoupit si jej budete moci na Steamu. Zda titul vyjde i na jiné platformy, není jasné.

Zdroj: techraptor.net

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.